Гройсман долучився до флешмобу #ЧитайУкраїнське і закликав інших урядовців приєднуватися
facebook.com/volodymyrgroysman

Гройсман долучився до флешмобу #ЧитайУкраїнське і закликав інших урядовців приєднуватися

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман долучився до флешмобу Українського інституту книги #ЧитайУкраїнське та закликав низку колег-урядовців приєднуватися до популяризації читання українською мовою. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну Facebook-сторінку Глави Уряду.

Прем’єр-міністр розмістив фото книжки, яку читає зараз. Нею виявилося дослідження американського науковця Клейтона Крістенсена «Дилема інноватора», присвячене неочікуваним проблемам, які спричиняє впровадження нових технологій у різних сферах бізнесу.

«Долучаюсь до флешмобу від @Український Інститут Книги #ЧитайУкраїнське. На моєму столі бестселер професора Гарвардської бізнес-школи Клейтона М. Крістенсена «Дилема Інноватора», — зазначив Володимир Гройсман.

Він додав, що інновації, про які сьогодні так багато говорять, є дуже складним інструментом розвитку, а їх запровадження може мати досить різні наслідки, тому потребує вдумливого підходу.

«Вони можуть підняти на космічні висоти, а можуть розбити вщент – в залежності від мети, з якою вони запроваджуються. І це також треба знати, бачити і вчитися. І я вчуся – на кращому досвіді, на яскравих прикладах — рідною мовою», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Гройсман також закликав приєднатися до флешмобу низку своїх колег із Кабінету міністрів, зокрема, Степана Кубіва, Лілію Гриневич, Уляну Супрун, Павла Розенка, Геннадія Зубка та інших.