Гройсман ініціює звільнення керівника Укроборонпрому
kmu.gov.ua

Гройсман ініціює звільнення керівника Укроборонпрому

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман ініціює звільнення голови Укроборонпрому Романа Романова через заборгованість за зарплатнями на суднобудівних заводах. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Громадське».

Відповідну заяву Прем’єр-міністр зробив сьогодні, 27 грудня, під час засідання Кабміну.

Він повідомив про намір підписати подання на ім’я Президента і порадив керівнику Укроборонпрому звільнитися за власним бажанням.

«Я сьогодні підпишу подання на ім’я Президента, а раджу керівнику Укроборонпрому сьогодні звільнитися самостійно. Сказано — не зроблено — до побачення, шукайте іншу роботу. Прийде новий керівник, він знайде рішення погашення заборгованості перед працюючими людьми. Тому сьогодні я поставлю це питання і сподіваюся на те, що президент дуже швидко прийме рішення про звільнення людей, які не здатні виконувати функції, які на них покладені», — наголосив Гройсман.

Нагадаємо, 26 грудня близько 100 працівників Миколаївського суднобудівного заводу, який підпорядковується «Укроборонпрому», перекрили трасу Миколаїв-Одеса, вимагаючи виплатити борги із заробітної плати.

Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони заявив про припинення співпраці з «Укроборонпромом» через відсутність реформ.