Харківський Турбоатом підписав контракти на 5,5 мрлд гривень
facebook.com/volodymyrgroysman

Харківський Турбоатом підписав контракти на 5,5 мрлд гривень

У Харкові  Енергоатом разом із ПАТ Турбоатом та компанією Westinghouse Electric Sweden AB підписали документи про проект підвищення ефективності та виробничої потужності діючих енергоблоків українських АЕС. Про це повідомляє Урядовий портал.

Угоди було укладено у Харкові сьогодні, 28 вересня. На місці підписання був присутній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

На своїй сторінці в Facebook він зазначив що загальна сума контрактів становить 5,5 мрлд гривень. За його словами,  реалізація проекту дозволить створити  понад 15 тисяч нових робочих місць.

На сайті уряду зазначається про підписання Програми участі між ДП НАЕК Енергоатом та ПАТ Турбоатом щодо постачання обладнання для АЕС України на 5-ти річний період 2018-2022 рр. на суму близько 100 млн доларів.

Також укладено договір між ПАТ Донбасенерго та ПАТ Турбоатом щодо постачання турбіни К-330-23,5, потужністю 330 МВт для реконструкції блоку 6А Слов’янської ТЕС на суму 317 млн гривень.

Крім того, підписано Меморандум про взаєморозуміння між Westinghouse Electric Sweden AB та ПАТ Турбоатом про підвищення ефективності роботи обладнання і підвищення потужності діючих енергоблоків АЕС України, обладнаних російськими турбінами та генераторами, на суму 100 млн доларів.