Херсонський завод з розведення риби забруднив ґрунт нафтопродуктами
flickr.com/bezembinder

Херсонський завод з розведення риби забруднив ґрунт нафтопродуктами

На рибному підприємстві Херсону було зафіксовано факт розливу нафтопродуктів на поверхню ґрунту. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Державної екологічної інспекції Херсонщини.

Як зазначили у відомстві, порушення виявили під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Згідно з повідомленням, на території вирощувальної дільниці ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» було розлито на ґрунт нафтопродукти.

Проби ґрунтів передали на дослідження спеціалістам інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції.

«Підприємству надано припис з метою усунення порушень природоохоронного законодавства, відносно посадових осіб Державної установи «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» складено адміністративний протокол за статтею 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель», — йдеться у повідомленні.

Наразі проводять розрахунки збитків, завданих державі внаслідок забруднення земель.