Кабмін призначив нових посадовців у Мін’юст, Міноборони та Концерн РРТ

Кабінет Міністрів України призначив нових заступників Мін’юсту та Міноборони, а також главу Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Ззаступником міністра оборони з питань європейської інтеграції було призначено Анатолія Петренка. Про це йдеться у розпорядженні №942-р від 20 грудня.

Раніше генерал-майор А.Петренко обіймав посаду керівника департаменту військової політики, стратегічного планування та міжнародної співпраці Міністерства оборони України.

Кабмін призначив заступником міністра юстиції Світлану Глущенко. Про це йдеться в розпорядженні №941 від 20 грудня.

Раніше Глущенко працювала на посаді директора департаменту забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Уряд призначив Петра Семерея. Про це йдеться у розпорядженні №947 від 20 грудня.

З 1993 року Семерей був директором «Волинського обласного радіотелевізійного передавального центру» Концерну РРТ. З 2003 року — перший віце-президент Концерну РРТ. З 2005 року його призначили членом Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, а з 2010 року — директором компанії «Телемережі України».