Кабмін схвалив Стратегію розвитку МВС до 2020 року
mvs.gov.ua

Кабмін схвалив Стратегію розвитку МВС до 2020 року

Сьогодні, 15-го жовтня, український уряд прийняв Стратегію розвитку Міністерства внутрішніх справ України на три роки. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МВС.

Зазначається, що над розробкою документу працювали протягом півроку закордонні експерти та представники громадськості. Стратегія, у якій представлено нові пріоритети роботи МВС, пройшла процес відкритого, публічного обговорення — мешканці з усіх куточків України мали можливість внести до неї свої пропозиції.

У ній йдеться про створення безпечного середовища для життя громадян, підтримання публічного порядку, протидію злочинності, управління держкордоном та інше. Згідно з документом, органи МВС повинні забезпечити доступність послуг, прозорість, підзвітність та розвиток кадрового потенціалу, соціальний захист працівників. Значна увага приділяється дотриманню прав людини органами системи МВС.

«Визначені напрямки будуть сприяти підвищенню ролі правоохоронних органів у суспільстві, зміцненню контактів із населенням, втіленню нових підходів та поглядів на нашу роботу з пріоритетами на сервісні функції», — сказав Арсен Аваков.

Заступниця міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук зазначила, що нова Стратегія стане це логічним продовженням реформ, які вже почалися в системі МВС. Зокрема вона звернула увагу на те, що в МВС вже розмежували функції політичного управління та профдіяльності, а також створили Нацполіцію та Нацгвардію.

mvs.gov.ua

Найближчим часом повинні створити єдину службу екстреної допомоги «112», реформувати поліцію превентивної діяльності та сформувати інститут кримінальних проступків.

«Кожен громадянин України повинен знати, що йому прийдуть на допомогу, що він отримає якісний державний сервіс. Крім того, працівники системи МВС також повинні бути впевнені в завтрашньому дні, особливу увагу ми приділяємо саме підготовці кадрів та сучасній системі мотивації», — сказала Тетяна Ковальчук.