Кабмін виділив 100 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків пожежі на Вінничині
УНІАН

Кабмін виділив 100 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків пожежі на Вінничині

Кабмін виділив 100 млн гривень із резервного фонду на ліквідацію наслідків вибухів на складі боєприпасів Збройних сил України поблизу міста Калинівки у Вінницькій області. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. 

Під час засідання Уряду, що пройшло сьогодні, 27 вересня, Гройсман згадав про випадок із детонацією боєприпасів на складах у Балаклії в березні цього року та зазначив: «Хочу сказати, що ми, як і в Балаклії, на ліквідацію цієї надзвичайної ситуації виділимо сьогодні урядом із резервного фонду таку точно цифру — 100 млн гривень».

УНІАН

Також прем’єр наголосив, що в разі потреби буде виділено додаткові кошти. Повідомляється, що це рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу.

Під час засідання Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів зазначив, що кошти буде виділено Вінницькій обласній державній адміністрації з резервного фонду держбюджету. Крім того, 23,5 млн гривень виділять Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, вчора вночі сталася пожежа на складі боєприпасів поблизу міста Калинівки Вінницької області.  Ми писали про реакції українських посадовців та деякі деталі, відомі наразі про подію.