Кабмін затвердив положення про Офіс з євроінтеграції
facebook.com/goeei.ua

Кабмін затвердив положення про Офіс з євроінтеграції

Кабінет Міністрів затвердив положення про Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Відповідну постанову опубліковано на Урядовому порталі.

Згідно з текстом документу, планується, що офіс здійснюватиме організаційне, аналітичне та інформаційне забезпечення урядової діяльності в галузі європейської та євроатлантичної інтеграції. Офіс є окремим структурним підрозділом секретаріату Кабміну, він підпорядковується Прем’єр-міністру, віце-прем’єр-міністру з євроінтеграції та держсекретарю Кабміну.

Відповідно до покладених на нього завдань, Офіс з питань європейської інтеграції проводитиме щоквартальний та щорічний моніторинг виконання Угоди про асоціацію, а також національних програм Україна-НАТО і домовленостей між Україною і ЄС та НАТО. За результатами моніторингу новий підрозділ Кабміну буде оцінювати результати виконання завдань у сферах європейської та євроатлантичної інтеграції й подаватиме рекомендації та пропозиції з цих приводів.

На офіс також покладається обов’язок проводити експертизу проектів нормативно-правових актів та інших документів, винесених на розгляд уряду. Відомство перевірятиме їх на предмет відповідності зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції, зокрема правовій системі ЄС. Структуру та штатний розпис нової установи затверджуватиме держсекретар Кабміну за поданням генерального директора офісу.