Канада допоможе у створенні української Поліцейської академії
facebook.com/UA.National.Police/

Канада допоможе у створенні української Поліцейської академії

Україна домовилася з Канадою про надання допомоги у запуску Поліцейської академії. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на державного секретаря Міністерства внутрішніх справ Олексій Тахтай. 

«Ми домовилися з керівництвом Національного коледжу поліції Канади про надання нам методологічної допомоги у формуванні нашої Поліцейської академії. Це дуже важливо, адже ті форми і методи навчання, які використовуються в Україні — не відповідають вимогам сьогодення», — заявив Тахтай за підсумками візиту до Канади.

Він зазначив, що Канада передаватиме свій досвід стосовно методики та змісту викладання, структури освітнього процесу, виховання та загартовування духу рекрутів.

«Це – комплекс практичних дій, які треба не лише прописати на папері, а реально запустити, аби вони працювали і виховували нових поліцейських», — наголосив державний секретар, додавши, що основною метою поїздки було ознайомлення із поліцейською освітою в Канаді. Під час візиту делегація МВС відвідала Оттаву, Торонто та Реджайну.

Тахтай зазначив, що члени делегації Міністерства внутрішніх справ побачили під час поїздки зразки поліцейських освітніх закладів, які планують створити в Україні. При цьому він підкреслив, що канадську систему поліцейської освіти буде взято за приклад, однак її адаптують до українських реалій.

«Зробити повну репліку неможливо. Ми вивчаємо найкращі світові досвіди і робимо свою модель, яка, одначе, буде схожа на канадську», — заявив він.

Разом із державним секретарем МВС, з тижневим візитом Канаду відвідав керівник Нацполіції Сергій Князєв, його заступник Костянтин Бушуєв, в.о. директора Поліцейської академії України Ірина Зелена та інші посадовці системи внутрішніх справ.

Нагадаємо, 5 липня голова Національної поліції підписав наказ про створення Поліцейської академії. Спочатку планується набрати 500 осіб. Очікують, що в подальшому в Академії навчатимуться 1000-1200 курсантів.