Канада виділила майже $8 млн гуманітарної допомоги для Донеччини і Луганщини
mfa.gov.ua

Канада виділила майже $8 млн гуманітарної допомоги для Донеччини і Луганщини

Україна отримає 7,75 млн доларів гуманітарної допомоги від Канади. Про виділення коштів заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд під час спільної конференції з очільником МЗС України Павлом Клімкіним 21 грудняПро це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт МЗС України.

За словами Фріланд, кошти мають бути спрямовані на реалізацію різноманітних гуманітарних проектів на Донбасі. Вона додала, що розуміє усі проблеми, з якими довелося зіткнутися східному регіону України.

Канадська колега також підкреслила, що її приїзд в Україну свідчить про солідарність Канади з Україною. Фріланд запевнила, що канадська сторона продовжуватиме всебічно підтримувати державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, наголосивши про подальші плани допомагати втілювати реформи в Україні.

Зі свого боку Клімкін заявив, що цьогоріч відносини Особливого партнерства між Україною та Канадою вийшли на новий якісний рівень.

mfa.gov.ua

Також під час зустрічі сторони обговорили двосторонню співпрацю, зокрема у контексті майбутнього головування Канади в G7 та подоланні російської агресії.

Крім того обговорювалось питання спрощення візового режиму для українців та відкриття Генерального консульства у канадському місті Едмонтон.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко також провів офіційну зустріч з Фріланд, у ході якої держави домовились вживати спільних зусиль для звільнення українських заручників на Донбасі та політичних в’язнів, яких утримують в РФ та в окупованому Криму.