Кавові апарати в нових вагонах Укрзалізниці
Schnitzel_bank/Flickr

Кавові апарати в нових вагонах Укрзалізниці

Як повідомляє uz.gov.ua, подарунок пасажирам у перший день осені зробили ПАТ «Укрзалізниця» та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». 1 вересня до Києва прибули перші 3 з 38 нових вдосконалених пасажирських вагонів, які за контрактом поставить завод до кінця 2017 року. Їх оглянули в.о. голови правління Євген Кравцов та член правління Сергій Михальчук.

«Ці три купейні вагони курсуватимуть у складі поїздів до Ужгорода, Трускавця та Новоолексіївки», – повідомив член правління товариства.

Вагони є досконалішими, ніж ті, що завод виготовив для Укрзалізниці наприкинці минулого — початку цього року. Врахувавши побажання пасажирів, залізничники пропрацювали кожну деталь з виробником, для того, щоб вагони стали більш сучасними та комфортними для подорожуючих. Загалом, парк поповнять на 27 класичних купейних вагонів та 11 СВ, зазначив С. Михальчук.

Інновація вдосконалених пасажирських вагонів — це сучасний кавовий апарат, який включає в себе великий вибір напоїв. Виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов зазначив, що виробника знайти було складно, тому що техніка працюватиме на ходу. До того ж, такого апарату немає в жодному поїзді в європейських країнах або країнах СНД.

Менеджмент компанії продовжить роботу з удосконалення технічного стану наявного рухомого складу та закупівлі нового. Зокрема, йдеться про збільшення кількості швидкісних денних поїздів і придбання пасажирських вагонів для нічних поїздів, додав Є. Кравцов.

Керівник Укрзалізниці також наголосив на необхідності збільшення фінансування для розвитку сегменту пасажирських перевезень залізничним транспортом.