Керівник апарату КМДА втратив роботу через фальшивий диплом
facebook.com/Volodymyr.Jr.Bondarenko

Керівник апарату КМДА втратив роботу через фальшивий диплом

Керівника апарату Київської міської державної адміністрації Володимира Бондаренка, стосовно якого триває розслідування за фактом використання підроблених документів, звільнено з посади. Як повідомляє прес-служба КМДА, про це заявив мер столиці Віталій Кличко. 

7 червня Кличко відсторонив від роботи Бондаренка, якого підозрюють у використанні підробного диплома про вищу освіту, на весь час проведення розслідування.

«22 серпня керівник апарату КМДА подав заяву про звільнення, я її підписав. Розслідування щодо нього триває, і тепер – слово за правоохоронцями, – зазначив Віталій Кличко. – Для мене ця ситуація дуже неприємна. Але, однозначно, закону повинні дотримуватися всі, як і всі повинні нести відповідальність за його порушення», – заявив мер Києва, як сказано в повідомленні на сайті КМДА.

Кличко також зазначив, що Бондаренка було призначено керівником апарату КМДА у порядку переведення з секретаріату Київської міської ради. У секретаріаті Київради він займав посаду керуючого справами. У секретаріат Бондаренка перевели з Апарату Верховної Ради України.

Прийом на державну службу було здійснено на основі Закону України «Про державну службу» (від 16 грудня 1993 року) та відповідних підзаконних актів, які діяли на час призначення Володимира Бондаренка.

Нагадуємо, вчора, 31 серпня, прокуратура Києва оголосила керівнику апарату КМДА підозру за підробку диплома про вищу освіту.