Керівники держави привітали українських артилеристів із професійним святом
Скрін

Керівники держави привітали українських артилеристів із професійним святом

Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітали українських артилеристів, ракетників і військових інженерів із професійним святом. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на сторінки у Facebook керівників держави.

«Вітаю українські ракетні війська та артилерію з професійним святом. Завдяки вашій мужності та героїзму обороноздатність Збройних Сил України підвищується з кожним днем», — зазначив Порошенко.

Служба ракетників є надійним муром, за яким українці почувають себе захищеними, заявив у своєму вітанні до Дня ракетних військ і артилерії Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Фейсбуці.

«Сьогодні професійне свято у наших ракетників і артилеристів. Ви – основа міцності нашої армії, ви впевнено стоїте на захисті кордонів України. Ваша служба є надійним муром, який дозволяє українцям почуватися захищеними. Щиро вітаю і дякую вам за мужність!», — наголосив Гройсман.

Зазначимо, що згідно з Указом Президента від 31 жовтня 1997 року сьогодні, 3 листопада, в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ.