Керівниця відділення банку привласнила близько ₴10 млн, - поліція Львівщини
flickr.com/National Bank Of Ukraine

Керівниця відділення банку привласнила близько ₴10 млн, — поліція Львівщини

Поліція оголосила підозру 53-річній начальниці банківського відділення Львівської області, яка впродовж 2014-2015 років заволоділа 9,9 млн гривень фінансової установи. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку ГУ Нацполіції у Львівській області.

В обов’язки підозрюваної входив контроль за діяльністю філії, а також залучення клієнтів, укладення з ними кредитних та депозитних угод. Крім того, вона мала право власноруч затверджувала та підписувала договори за дорученням від банку.

Як виявили правоохоронці, зловмисниця пропонувала знайомим та друзям відкрити депозитні рахунки за вигідними умовами. Зловмисниця роздруковувала бланки договорів про строкові банківські вклади. Необхідні документи, які свідчили про отримання коштів вкладниками, вона заповнювала сама.

Насправді ніякі рахунки не відкривались і грошові кошти на них не надходили. Таким чином, керівниця філії привласнювала кошти клієнтів, які мали б направлятися до каси банківської установи. Зазначені махінації дозволили їй заволодіти 9,9 млн гривень.

Злочинну діяльність було викрито працівниками Управління захисту економіки у Львівській області спільно з прокуратурою.

Жінці повідомили про підозру у службовому підробленні та привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі – частина 5 статті 191 ККУ, а також у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 366 ККУ (Службове підроблення).

Керівницю банку арештовано. Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.