Київ невдовзі отримає партію нових тролейбусів, автобусів та трамваїв
kievcity.gov.ua

Київ невдовзі отримає партію нових тролейбусів, автобусів та трамваїв

Парк київського громадського транспорту найближчим часом отримає 6 нових автобусів і 17 тролейбусів. Крім того, вже подано заявку на постачання 20 нових трамваїв у 2017 році. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА) із посиланням на заступника її голови Дмитра Давтяна.

 «Принципова позиція мера така: жителі європейської столиці мають користуватися швидким та комфортним громадським транспортом», — зазначив Д.Давтян під час інспекції тролейбусного ремонтно-експлуатаційного депо №1 КП «Київпастранс».

Він зауважив, що для реалізації першого етапу рекомендацій експертів Світового банку із побудови транспортної моделі місту необхідно додатково придбати 235 автобусів.

«Минулого року було придбано 50 автобусів «МАЗ». Цього року вже підписано договір на постачання 100 нових великогабаритних автобусів, 60 автобусів «Богдан», 47 трамвайних вагонів і 20 тролейбусів», — додав заступник голови КМДА.

У повідомленні зазначають, що наразі подано заявку на постачання 13 нових трамваїв Pesa та семи трамваїв «Електрон» у 2017 році.

За даними КМДА, станом на жовтень 2017 рухомий склад наземного громадського транспорту становить 330 одиниць автобусів, 195 одиниць автобусів маршрутного таксі, 397 одиниць тролейбусів і 439 трамвайних вагонів, з яких 47 мають частково занижений рівень підлоги.