Київрада пропонує запровадити контроль над діяльністю хостелів в Україні
flickr.com/adrianoperelli

Київрада пропонує запровадити контроль над діяльністю хостелів в Україні

Київська міська рада звернулася до Верховної Ради з проханням упорядкувати діяльність хостелів в Україні і розробити порядок контролю над їхньою діяльністю. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Відповідне рішення Київради №175 / 3182 опубліковано в газеті «Хрещатик» сьогодні, 3 листопада.

«Ситуація, що на ринку послуг тимчасового проживання в Києві та інших населених пунктах України ситуація на сьогодні видається загрозливою. Останнім часом почастішали випадки використання житлових приміщень як об’єктів тимчасового розміщення, так званих хостелів, міні-готелів, приватних гуртожитків, що, безумовно, призводить до порушення прав інших мешканців будинків, які проживають у суміжних з хостелами приміщеннях», — йдеться у зверненні.

Зокрема, Депутати Київради просять Раду визначити правовий статус хостелів і схожих об’єктів надання послуг тимчасового розміщення, розробити чіткий порядок реєстрації, розміщення та функціонування на території населених пунктів і, таким чином, виключити або жорстко регламентувати розміщення хостелів у житлових будинках.

Крім того, депутати звернулися з проханням ввести механізм контролю над діяльністю хостелів, розробити дієву систему штрафів та інших санкцій за порушення зазначеного порядку.