Київська рада виділила 3 мільйони гривень на Atlas Weekend-2018
facebook.com/atlasweekend

Київська рада виділила 3 мільйони гривень на Atlas Weekend-2018

Згідно із програмою розвитку туризму, депутати Київської міської ради виділили 3 мільйони гривень на проведення музичного фестивалю Atlas Weekend. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу відомства.

У середу, 20 грудня, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2016-2018 роки.

«Цього року Atlas Weekend був одним із найпопулярніших заходів у столиці. За 5 днів фестивалю на 8 сцен вийшло 200 учасників. Кількість гостей перевищувала 350 тисяч. У 2018 році ми очікуємо до півмільйона глядачів. Пропонуємо зробити перший день відкритим для усіх охочих. І провести Atlas Weekend за підтримки міста», — зазначив депутат Георгій Ясинський.

Зазначимо, що Atlas Weekend 2018 проведуть 4-8 липня.

Наразі загальний кошторис Програми розвитку туризму на 2018 рік становитиме понад 50 млн гривень.

«Більше 50 мільйонів гривень виділить столиця в наступному році на Програму розвитку туризму. Максимум зусиль буде спрямовано на промоцію і популяризацію туристичного бренду Києва як всередині країни, так і за кордоном», — зазначив начальник відділу промоцій Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київради (КМДА) Антон Тараненко.

За його словами, Київрада також планує впровадження кінокомісії. Основна її мета – популяризація Києва як майданчика для зйомок світових стрічок, промороликів та реклами.