Київський річковий вокзал знаходиться під загрозою руйнування через будівництво на Поштовій площі
vokzal.org.ua/

Київський річковий вокзал знаходиться під загрозою руйнування через будівництво на Поштовій площі

Компанія «Київпорт» заявляє про загрозу руйнування будівлі Київського річкового вокзалу через будівельні роботи на Поштовій площі. Про це сказано у зверненні «Київпорту» до Президента Петра Порошенка, Кабінету Міністрів і Служби безпеки України. Повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Українські Новини».

«29 жовтня 2017 року «Київпорт» виявив, що на земельній ділянці в небезпечній близькості до будівлі Річкового вокзалу невідомі треті особи виконують будівельну діяльність — риються котловани, працює будівельна техніка, вкопуються палі. Це шкодить не тільки охоронюваним правам і законним інтересам «Київпорту», а й створює загрозу руйнування будинку Річкового вокзалу», — зазначають у зверненні.

З метою усунення перешкод у користуванні будівлею Річвокзалу компанія звернулася до суду з позовом на комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» та інвестора будівництва торгового центру на Поштовій площі «Хенсфорд-Україна».

«Київпорт» вимагає знести самовільно побудовані споруди й привести в початковий вигляд земельну ділянку, на якій розташована будівля Річвокзалу.