КМДА надасть доступ до реєстру територіальної громади Києва низці держорганів
facebook.com/povoroznyk.m

КМДА надасть доступ до реєстру територіальної громади Києва низці держорганів

КМДА планує надати доступ до електронного Реєстру територіальної громади Києва органам Нацполіції та районним судам столиці. Крім того, до нього підключать структурні підрозділи КМДА та РДА: квартвідділи, відділи приватизації, службу у справах дітей, органи соцзахисту і Пенсійного фонду. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Про нововведення, що стосуються доступу до Реєстру територіальної громади столиці, розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Погоджено підключення до Реєстру органів Національної поліції та районних судів міста Києва. Це дасть можливість правоохоронним органам оперативно отримувати інформацію щодо місця проживання при розслідуваннях кримінальних справ», — заявив чиновник.

Крім того, він зазначив, що, враховуючи кількість запитів про підтвердження реєстрації, столична влада прийняла рішення про підключення до Реєстру низки структурних підрозділів КМДА та РДА. Йдеться про відділи з обліку житлової площі, відділи приватизації, службу у справах дітей, органи соціального захисту населення та органи Пенсійного фонду.

«Відтепер кияни не муситимуть витрачати свій особистий час на отримання довідок для нарахувань субсидій, отримання матеріальних допомог та іншого. Співробітники, які підключені до Реєстру, можуть переглядати інформацію про реєстрацію особи та відразу роздруковувати довідки різного формату», – зазначив Микола Поворозник.

Також він повідомив, що доступ до Реєстру територіальної громади Києва вже отримали понад 580 нотаріусам. За його словами, така необхідність виникла тому, що до райдержадміністрацій столиці надходило багато запитів від нотаріусів на інформацію щодо реєстрації осіб для підписання угод купівлі-продажу житла та оформлення спадщини.

«Тепер нотаріуси можуть друкувати довідку про зареєстрованих осіб у день укладення угоди, що, насамперед, виключить можливість корупційних дій», — заявив Поворозник.

Крім того, він повідомив, що повністю сформувати Реєстр територіальної громади Києва планують до кінця 2017 року.

Нагадаємо, Реєстр було створено розпорядженням Київської міськради від 29 грудня 2016 року. За планом, він має забезпечити потреби громади в автоматизації процесів обміну відомостями з іншими реєстрами та отримання інформації про реєстрацію місця проживання.