Коханівського з суду повезли на обстеження до лікарні
УНІАН
Лікарі швидкої вимірюють тиск лідеру добровольчого руху ОУН Миколі Коханівському під час засідання Святошинського районного суду Києва з обрання Коханівському запобіжного заходу, 24 жовтня 2017 р.

Коханівського з суду повезли на обстеження до лікарні

В суді з обрання запобіжного заходу лідеру «Добровольчого руху «ОУН» оголосили тригодинну перерву, щоб Миколу Коханівського доставили в лікарню для обстеження. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на «Дзеркало тижня».

До приміщення Святошинського районного суду Києва прибули медики, викликані адвокатами та прибічниками затриманого. Медпрацівники заявили, що підозрюють у нього струс мозку і попросили надати можливість відвезти Коханівського до лікарні швидкої допомоги для обстеження. Суддя прийняла рішення задовольнити прохання. Після цього суд оголосив перерву на три години для проведення медичного обстеження.

Зазначається також, що під час розблокування поліцією будівлі Святошинського райсуду, розбору барикад і затримання активістів Микола Коханівський отримав певні пошкодження.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що вночі з 23 на 24 жовтня під час обрання запобіжного заходу лідеру «Добровольчого руху «ОУН» у Святошинському районному суді Києва прихильники затриманого влаштували погром і забарикадувалися в будівлі. Коханівського звинувачують у хуліганстві через інцидент, що трапився 21 жовтня в Києві на Акажеммістечку — тоді конфлікт між ним і Русланом Качмалою переріс у бійку зі стріляниною з травматичної зброї.