Колишній учасник АТО розробив унікальну велосипедну трансмісію
biggggidea.com

Колишній учасник АТО розробив унікальну велосипедну трансмісію

Колишній учасник АТО, інженер Юрій Донченко розробив унікальну автоматичну велосипедну трансмісію, захищену від зовнішніх ушкоджень, яка полегшує перевезення великих вантажів. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на zaxid.net

За словами інженера, переваги його чотирьохшвидкісної трансмісії полягають не лише у захищеності від зовнішніх пошкоджень. Також вона має переваги для використання для велосипедів, які перевезозять вантажі.

biggggidea.com

Перший прототип Юрій Донченко зібрав ще кілька років тому. Тоді, після створення першого прототипа, винахід запатентували.

«Ми мали з дружиною невеличкий кемпінг у Криму, ще до війни. Багато людей любило там кататись на велосипедах, але ми постійно мали з цими велосипедами проблеми – в них ламались і забивались ланцюги. І я почав думати, як би так зробити, щоби передачі перемикалися – і були закриті, надійні», — розповів Юрій Донченко.

У 2014 році інженер пішов на фронт, тому роботу над велосипедами продовжив вже після звільнення зі Збройних сил, у 2015 році.

biggggidea.com

Для виробництва прототипів винахідники запустили кампанію на «Спільнокошті». Проект має на меті зібрати 100 тис. грн, що дозволить виготовити чотири діючі велосипеди, обладнані новою трансмісією (зокрема, велосипед-рікшу і вантажний) та представити їх на професійній виставці у Києві. Краудфандингова кампанія триватиме до 17 березня.