«Конфлікт інтересів: треба знати!»: НАЗК запустило безкоштовний онлайн-курс
flickr.com/plymouth-district-library

«Конфлікт інтересів: треба знати!»: НАЗК запустило безкоштовний онлайн-курс

Усі охочі можуть пройти безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який стартував 9 грудня. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Національного агентства з питань запобігання корупції.

Як повідомили в агентстві, навчання присвятили Міжнародному дню боротьби з корупцією. Воно впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується МЗС Данії протягом 2015-2018 рр.

Курс відповість на запитання, які можуть виникати у посадових осіб, активістів у сфері запобігання корупції або громадян щодо заходів з виявлення та запобігання корупції. Крім того, усі охочі можуть поспілкуватися з викладачами та розкрити теми, які їх турбують.

«Що робити, якщо в лікарні працюють родичі головного лікаря? Яка різниця між неправомірною вигодою і подарунком? Чи можна займатися викладацькою діяльністю народному депутату України? Що робити з корпоративними правами на державній службі?», — на сайті НАЗК пояснюють, для чого знадобляться знання курсу.

Для участі в курсі необхідно зареєструватися за посиланням.