Конкурс від Мінінформполітики: новий брендбук України

Міністерство інформаційної політики України в рамках реалізації Концепції популяризації України у світі оголосило конкурс на виготовлення брендбуку України. Про це повідомляє прес-служба Мінінформполітики.  

Повідомляється, що основним завданням конкурсу є створення проектів моделей графічного інформаційного продукту, який допоможе покращити сприйняття образу України у світі. Державний секретар Міністерства Артем Біденко зазначив, що МІП чекає на талановиті ідеї, які зможуть посприяти формуванню позитивного образу України на міжнародному рівні.

«Україна – це країна де збуваються мрії, країна можливостей і безмежного потенціалу. Це місце, де легко і весело жити, шукати нове, дивуватися кожному дню. Ми не боїмося рухатися вперед, вбирати найкраще, шукати нові шляхи. Тому ми закликаємо — давайте разом покажемо світу справжню Україну — реальну, цікаву, безмежну та дещо авантюрну”, — закликав Біденко.

Зазначається, що участь у конкурсі можуть взяти всі охочі, кожен може подати необмежену кількість пропозицій. Заявки на участь прийматимуть до 15:00 25 жовтня.