Корейська компанія планує побудувати в Запорізькій області сонячну станцію потужністю 35 МВт
zoda.gov.ua

Корейська компанія планує побудувати в Запорізькій області сонячну станцію потужністю 35 МВт

Представники корейської компанії «GS Engineering and Construction» хочуть розпочати будівництво сонячної електростанції на території Запорізької області. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Запорізької ОДА.

Зазначені наміри корейська бізнес-делегація озвучила під час зустрічі з заступником голови ОДА Олександром Бабаніним. Потужність нової станції має становити 35 МВт.

Під час переговорів українська сторона розповіла про вільні земельні ділянки для реалізації проекту. Крім того, потенційних партнерів поінформували про організаційні та юридичні процедури, що супроводжуватимуть будівництво станції та під’єднання її до електромережі України.

У результаті було сформовано перелік ділянок, які зацікавили можливих інвесторів. Також перемовники узгодили питання щодо надання необхідних даних для розробки техніко-економічного обґрунтування проекту.

Якщо рішення щодо інвестування буде погоджено, то корейська компанія відкриє офіс у Запоріжжі для прискорення втілення бізнес-задуму в життя.

Представники корейського енергобізнесу розглянули перспективи використання лігніну в якості сировини для енергогенерації. Лігнін – складова частина здерев’янілих тканин вищих рослин.

Крім того, корейці відвідали сонячну електростанцію у місті Токмак, де ознайомилися із практикою реалізації подібних проектів альтернативної енергетики в Україні.