Корея братиме участь у розвитку Львівщини та України, - Посол Республіки Корея в Україні
loda.gov.ua

Корея братиме участь у розвитку Львівщини та України, — Посол Республіки Корея в Україні

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, який взяв участь у Міжнародному економічному форумі. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на сайт Львівської ОДА.

Посол Лі Янг Гу зауважив, що Львівщина є сприятливим підприємницьким середовищем для створення індустріального аграрного парку. За його словами, на базі такого парку зможуть розташовуватися підприємства з переробки сільськогосподарської продукції.

«Корея братиме участь у розвитку України і області. Львівщина демонструє великий потенціал в агропромисловому секторі, великим проектом було б створення індустріального парку», – підкреслив Лі Янг Гу.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що Львівський регіон готовий до співпраці з корейською стороною. Область зацікавлена у розвитку нових напрямків аграрного сектору.

«Агросектор в Україні показує хорошу динаміку, у нас є ділянки земель, на яких можна вирощувати чисті культури, ми б  дуже хотіли, щоб корейські компанії із своїми технологіями співпрацювали з нами, і ми можемо говорити про спільний розвиток ягідництва, фруктів, лікарських рослин, і я вважаю, що аграрний комплекс Львівщини на сьогодні показує хороші результати», – наголосив Олег Синютка.

Економічний і агропромисловий розвиток – ключові напрямки співпраці Львівщини з Республікою Корея. Окрім того сторони домовились про співробітництво в освітній сфері, а саме налагодження партнерських зв’язків між навчальними закладами Львівщини та Республіки Корея. Також посол та представники Львівської ОДА обговорили співпрацю у сфері енергозбереження та розвитку медицини.