Лікарі врятували вагітну жінку, яка постраждала під час ДТП у Харкові

Лікарі Харківської обласної клінічної лікарні врятували вагітну жінку, що постраждала 18 жовтня під час ДТП у Харкові, що спричинило загибель 5 і госпіталізацію 6 пішоходів. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Харківської ОДА.

Зазначається, що вагітну жінку вивели зі стану штучного сну, у якому вона перебувала до 10 листопада, і перевели з реанімації у звичайну палату гінекологічного відділення лікарні.

«У лікарнях зараз залишаються три постраждалі у ДТП. Одну з двох пацієнток «швидкої» виписали — вона продовжить лікуватися амбулаторно. В обласній клінічній лікарні проходять лікування дві пацієнтки. Стан вагітної жінки покращився, вона вже в свідомості, дихає самостійно та намагається сідати. Її перевели з реанімаційного відділення до гінекології. Дитина теж розвивається нормально», — зазначила в.о. начальника Управління охорони здоров’я ХОДА Галина Сіроштан.

Раніше нацполіція повідомила, що в ДТП постраждала жителька Харкова, що перебувала на сьомому місяці вагітності, Згодом встановили, що це 30-річна Жанна Власенко. Її доставили в лікарню у важкому стані.

31 жовтня з лікарні виписали першого з постраждалих внаслідок ДТП у Харкові. 26 жовтня померла інша постраждала.