Ліквідовано Управління безпеки дорожнього руху
facebook.com/UBDRUA

Ліквідовано Управління безпеки дорожнього руху

Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції припинило свою діяльність. Оголошення з цього приводу було оприлюднено на офіційній сторінці відомства у Facebook сьогодні, 18 вересня.

«Функції з дорожньої безпеки передані до патрульної поліції, тож із запитаннями, ви можете звернутися до цього підрозділу. Натомість всі фото, і відеоматеріали, розміщені на даній сторінці залишаються у вільному доступі. Дякуємо всім, кому не байдужа безпека дорожнього руху, й щиро бажаємо тільки безаварійних подорожей і зеленого світла на життєвих перехрестях!», — йдеться у повідомленні.

Як раніше заявили у Департаменті комунікації Національної поліції, патрульна поліція тепер буде здійснювати контроль за безпекою дорожнього руху під час пасажирських та вантажних перевезень, їх супроводу та оформлення усіх необхідних документів.

Крім того, патрульна поліція надаватиме послуги з видачі дозволів та погодження маршрутів руху під час перевезення небезпечних вантажів. Контроль за такими перевезеннями в обласних центрах здійснюватимуть патрулі у містах, а під час міжрегіональних перевезень – Департамент патрульної поліції.

Повідомляється також, що на веб-сайті відомства з’являться нові розділи з необхідною інформацією. Також на офіційних ресурсах буде розміщено інформацію про графік перевірок діяльності перевізників.

Нагадаємо, у червні заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич заявив, що Мініфраструктури та Нацполіція об’єднають зусилля для протидії порушенням у сфері автоперевезень.