Лініями швидкісного трамваю в Києві будуть курсувати нові польські трамваї PESA
pesa.pl

Лініями швидкісного трамваю в Києві будуть курсувати нові польські трамваї PESA

Лінію швидкісного трамвая в українській столиці укомплектують виключно сучасними трамваями. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на столичного міського голову Віталія Кличка.

Він зазначив, що наразі місто купує сучасні та комфортні трамваї п’ятого покоління з Польщі.

«Ми закуповуємо польські трамваї PESA 5-го покоління зі 100% низькою підлогою, кондиціонерами, Wi-Fi, вони мають тихий хід», — розповів київський мер.

За словами Кличка, нові трамваї вже у найближчі кілька місяців вийдуть на маршрути. Місцева влада планує укомплектувати рухомий склад лінії швидкісного трамвая у столиці виключно сучасними трамваями.

Віталій Кличко зазначив, що часто отримує питання, чому трамваї для Києва купують у Польщі, коли є продукція українського виробника. «Поляки пропонують перспективну співпрацю, — пояснив він. — Зараз ми закуповуємо трамваї і вони спочатку запустять сервісний центр, а згодом – підприємство із крупногабаритної збірки трамваїв у нашому місті».

Столичний мер додав, що така співпраця допоможе створити нові робочі місця, врешті перейти на громадський транспорт, рухомий склад якого буде вироблений у Києві, і мати змогу його якісно обслуговувати. Він наголосив, що цей напрямок роботи є дуже важливим для КМДА.

Нагадаємо, нещодавно Кличко повідомив, що польська компанія PESA має намір відкрити виробництво трамваїв у Києві.