Луганщина отримає 4,5 млн євро допомоги від Дитячого фонду ООН в Україні

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні виділив 4,5 млн євро гуманітарної допомоги Луганській області. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Луганської ОДА.

Про виділення коштів йшлося під час зустрічі делегації Дитячого фонду ООН в Україні із заступником голови ОДА Вадимом Данієляном, яка відбулася у вівторок, 23-го січня.

Крім того, ЮНІСЕФ за підтримки уряду Німеччини хоче збільшити обсяги гуманітарної допомоги комунальним підприємствам з водопостачання і водовідведення та децентралізованим системам водопостачання. Про це заявив керівник програми з питань води, санітарії та гігієни Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у Києві Себастьян Трюффо.

Представники ЮНІСЕФ заявили, що організація планує продовжувати працювати за напрямами водозабезпечення, санітарії та гігієни мешканців Луганщини, які постраждали внаслідок бойових дій.

Сторони також домовились, що представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні ознайомляться з Регіональною програмою «Питна вода Луганщини на 2006-2020 роки» та Регіональною програмою поводження з твердими побутовими відходами у Луганській області.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) — це спеціалізована структура ООН, яка захищає права та інтереси дітей.

В Україні Представництво ЮНІСЕФ було відкрито у 1997 році після підписання Основної угоди про співробітництво між Урядом України та ЮНІСЕФ. У 1999 році Угода була ратифікована українським парламентом.