Луценко анонсував конфіскацію 5 млрд гривень Януковича, — ЗМІ

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зазначив, що на початку 2018 року відбудеться спецконфіскація 5 млрд гривень екс-президента України Віктора Януковича та його оточення. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Про план конфіскації Луценко розповів під час інтерв’ю журналістам у вівторок, 26-го грудня.

«У нас є план спецконфіскувати ще 5 млрд грн. Тому на початку наступного року ми проведемо цю спецконфіскацію, і сподіваюся, що цього разу уряд буде більш організованим, а ми їм допоможемо початком низки кримінальних проваджень за недбалість щодо тих, хто взяв кошти і не зміг донести їх до людей», — сказав Луценко.

За його словами, з 22 млрд грн спецконфіскованних раніше коштів, розподілених в червні 2017 року, станом на 1 грудня освоєно лише 5 млрд.

«Це означає, юридичною мовою, недбалість чиновників, які беруться за кошти і не можуть їх освоїти «, — наголосив генпрокурор.

Він озвучив власні наміри вимагати, щоб наступного року всі вкрадені «організованим злочинним угрупованням Януковича» кошти надійшли до українських громадян.

Нагадаємо, раніше міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак повідомляв про перехід колишньої резиденції Януковича у власність держави.