Львів хоче отримати кредит на підвищення безпеки на дорогах
flickr.com/Mykhailo Liapin

Львів хоче отримати кредит на підвищення безпеки на дорогах

У Львові розраховують на кредит від Європейського інвестиційного банку у сумі 37,8 млн євро, а також 2,5 млн гранту. Залучені кошти планують витратити на реорганізацію ключових магістралей та підвищення безпеки дорожнього руху. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на ZAXID.NET.

На дорогах хочуть встановити сучасні світлофори. Старі світлофори буде реконструйовано. Крім того, планується побудувати 120-кілометрову велодоріжку та три велопішохідні мости.

Кредит хочуть взяти на 20 років під 1,2% річних з пільговим 5-річним періодом, впродовж якого сплачуватимуться лише відсотки. На сьогодні остаточна сума кредиту поки що не затверджена.

«Кредит під 1,2% – дуже вигідний для Львова. Це трохи менше, ніж інфляція. Тобто місто витрачає ті самі гроші, які б витратило за 20 років, тільки може втілювати проекти вже зараз і якісно, а не розтягувати роботи на роки», – керівник відділу стійких транспортних систем ЛКП «Львівавтодор» Павла Сирватки.

Якщо ЄІБ узгодить надання кредиту, Львів зможе отримати додатково 2,5 млн євро гранту. У разі отримання коштів будівельні роботи почнуться у 2018 році.

Нагадаємо, що у Львові встановили камери, що розпізнають номерні знаки.