Львів та Будапешт з’єднають новим автобаном, - Укравтодор
facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua

Львів та Будапешт з’єднають новим автобаном, — Укравтодор

Держагентство автомобільних доріг України планує реалізувати проект – побудувати трасу Львів-Будапешт через контрольно-пропускний пункт «Дийда». Про це повідомила прес-служба Укравтодору.

Нова автострада поєднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт-Н’їредьхаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

«У межах реалізації цього проекту Укравтодор спільно із Світовим банком почали підготовку pre-feasibility study проекту будівництва (реконструкції) дороги І категорії Львів – Мукачево», — зазначили в Укравтодорі.

Дорога має стати транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Прибалтики до країн Східної та Південної Європи. Крім того, по ній можна буде везти українські товари до європейських країн.

Новий автобан також забезпечить стале сполучення Закарпаття із іншими областями України. На сьогодні  траса М-06 з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, через що подолання кілометрів по ній займає близько 3,5 годин. Відкриття нового автобану скоротить цей час до 2 годин.