Львівська та Луганська області обмінюються вчителями
УНІАН

Львівська та Луганська області обмінюються вчителями

Сьогодні, 17 жовтня, 50 вчителів з різних шкіл Львівської області виїхали в Луганську область, де протягом двох тижнів будуть викладати в школах східного регіону. Про це заявив голова Львівської облради Олександр Ганущин, інформують у прес-службі Львівської обласної ради.

Своєю чергою вчителі зі сходу приїдуть проводити уроки школярам Галичини.

«Тішуся, що цього разу ще більше вчителів бере участь у проекті, а дехто з них уже вдруге вирушає до дружньої нам області. Зауважу, що з обох сторін – педагоги різних спеціальностей: філологи, історики, географи та інші. Фактично відбувається заміщення», — зазначив  Ганущин.

За словами голови Львівської міськради, влада області будуть заохочувати розвиток таких зв’язків в рамках обласного конкурсу мікропроектів. Планується окремий напрямок, в рамках якого на фінансування можуть претендувати спільні проекти шкіл з Львівської та Луганської областей.

У вересні поточного року Львівська облрада, Луганська обласна військово-цивільна адміністрація і Міністерство освіти підписали декларацію про наміри cпівпраці в освітній галузі. Обмін педагогами є одним із напрямків співпраці між регіонами.