Львівські патрульні проходять курси екстремального водіння
facebook.com/lvivpolice

Львівські патрульні проходять курси екстремального водіння

Від сьогодні, 5 жовтня, патрульні Львова розпочали навчатися контраварійному водінню. Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Львова на своїй сторінці у Facebook.

Навчання патрульних поділили на три етапи: теоретичні знання, водіння з коментарями та практичне водіння. Курс організували Консультативна місія Європейського союзу (КМЄС) та Автоакадемія Водійської Майстерності.

«Вже після шестигодинного теоретичного курсу, патрульні зовсім по іншому керуватимуть під час водіння з коментарями. Кожен хто проходить навчання дві години їздитиме з інструктором вулицями Львова. Спочатку патрульні розповідатимуть, що вони роблять, а тоді інструктори вказуватимуть на помилки і на вдалі моменти. Звичайно, найцікавіша частина навчання – третя. Водіння в екстремальних умовах біля Арени Львів. В кінці навчання кожен пройде іспити і отримає бал водійської майстерності, який зазначимо в сертифікатах», — розповів спеціаліст з загальної правоохоронної діяльності Консультативної місії Європейського союзу Петро Горпинчук.

facebook.com/lvivpolice

Начальник Управління патрульної поліції у місті Львові Роман Пилипенко зазначив, що патрульний повинен постійно працювати над своїми вміннями, навичками, поглиблювати знання:

«Зокрема, це стрільби, навчання законодавства, а так як значну частину часу інспектори проводять за кермом – вдосконалення майстерності водіння не менш важливе. Це дозволить патрульним безпечно і в найкоротший термін приїжджати на виклики», — додав він.


Навчання пройдуть 47 патрульних Львова, які незабаром ділитимуться здобутими навичками з колегами. Такі навчання вже відбулися в Києві та Харкові.