Мародери вкрали тонни кабелю, пошкодженого внаслідок негоди на Одещині

В Арцизькому районі Одеської області мародери вкрали 3 тонни 600 кілограмів кабелів, пошкоджених внаслідок негоди 18 січня. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на dumskaya.net.

Відповідну заяву зробив заступник технічного директора ПАТ «Одесаобленерго» Олексій Бурлаков в ході засідання штабу в Одеській обласній державній адміністрації з питань подолання наслідків негоди.

За його словами, такі дії мародерів призводять до того, що електрикам доводиться не ремонтувати кабелі, а замінювати їх новими. Це суттєво продовжує терміни та ускладнює процес відновлення електропостачання до знеструмлених населених пунктів.

Віце-губернатор Одеської області Олександр Терещук доручив поліції ретельно розслідувати всі випадки мародерства.

«Факти розкрадання кабелю, пошкодженого негодою, зафіксовані і раніше, і я хотів би знати, що робить поліція в цих випадках: чи відомі ті, хто здає ці дроти в пункти прийому металобрухту, і ті, хто приймає ці дроти, а також які санкції до них застосовують», — заявив він.

Нагадаємо, в результаті негоди пошкоджено більше тисячі опор електропостачання. За даними ДСНС в Одеській області, станом на 8:00 23 січня без електрики залишалися 68 населених пунктів.