Мер Одеси Труханов не вийшов на роботу з відпустки

Міський голова Одеси Геннадій Труханов відсутній на традиційній апаратній нараді мерії сьогодні, 5 лютого. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Інтефакс-Україна».

Зазначається, що причина відсутності градоначальника невідома, нараду проводить в. о. мера Одеси Анатолій Орловський.

Нагадаємо, 29 січня Орловський підписав розпорядження про надання Г.Труханову відпустки за свій рахунок до 4 лютого 2018 року. До цього 25 січня А.Орловський відправив Труханова в закордонне відрядження з 26 по 28 січня на Всесвітньому економічному форумі у Давос (Швейцарська Конфедерація) для участі у презентації «Український Дім».

19 січня Орловський продовжив відпустку Труханову на три дні — з 19 до 22 січня, тому що він не зміг прилетіти в Одесу через негоду. Згідно з іншим розпорядженням Орловського 22 січня Труханов вирушив у відрядження до Афін (Греція) з метою «проведення робочих переговорів щодо розвитку співробітництва».

Міський голова Одесі Труханов пішов у відпустку 27 грудня 2017 року на 22 календарні дні — до 18 січня. В. о. мера на цей період був перший заступник Одеського міського голови Орловський. У 2017 році Труханов сім разів йшов у відпустку, зокрема скориставшись правом узяти відпустку «за свій рахунок».

16 січня 2018 року колишній мер Одеси Едуард Гурвіц заявив, що Труханов може не повернутися з відпустки, в яку він пішов 27 грудня 2017 року. На його думку, це пов’язано із завершенням розслідувань у справах про Одеський аеропорт та адмінкорпус заводу «Краян», куди мерія має намір перевести працівників з центру.

У жовтні 2016 року Одеська міськрада викупила адміністративний корпус колишнього заводу «Краян» за 185 млн грн. До будівлі планувалося перемістити всі структурні підрозділи мерії, які наразі розкидані в різних частинах Одеси, що, на думку мерії, дасть змогу заощадити не менше ніж 15 млн грн на рік на оплаті комунальних послуг, а також вивільнить близько 20 тис. кв. м приміщень у центрі міста, які можуть бути продані або передані в оренду.