Мешканка Житомирщини отримала орден «За мужність»
oda.zt.gov.ua

Мешканка Житомирщини отримала орден «За мужність»

У четвер, 18-го січня, Президент України Петро Порошенко нагородив жительку Житомирської області, сержанта Тетяну Житомирець орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Житомирської ОДА.

Урочиста церемонія нагородження відбулася під час відвідування Порошенком Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Львівській області.

Зазначажться, що 14 січня 2015-го по 6 березня 2016-го та з 30-го вересня 2016-го по 7 липня 2017-го Тетяна Житомирець виконувала обов’язки санітарного інструктора механізованої роти механізованого батальйону 93 окремої механізованої бригади оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗСУ. У цей період вона брала участь у виконання бойових завдань в зоні АТО.

Крім того, з 17 по 18 січня 2015 року вона виконувала бойові завдання у районі Донецького аеропорту.

17 січня 2015 року військова брала участь у штурмі «Будинку з хрестами». Перебуваючи на радіолокаційній станції польотів Тетяна займалась стабілізацією та евакуацією поранених. Цього дня ввечері сержантка була переміщена до метеовежі. Там вона продовжувала надавати меддопомогу постраждалим.

Нагадаємо, що 18-го січня Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області вручив ордери на житло учасникам АТО.