Міноборони готує реконструкцію стадіону ЦСКА в Києві
Wikimedia Commons

Міноборони готує реконструкцію стадіону ЦСКА в Києві

Міністерство оборони України підготувало план реконструкції столичного стадіону ЦСКА, розташованого в Києві на Повітрофлотському проспекті. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на УНІАН.

Зазначається, що готовий проект, який складається з ескізу, підготовчої та основної робочої документації, передбачає витратити на оновлення стадіону близько 37 млн гривень. Планується, що після реконструкції на стадіоні з’являться трибуни на 20 тисяч глядацьких місць із навісом, центральна легкоатлетична арени, разминочно-тренувальна зона і сектори для метання.

Згідно з повідомленням, реконструкцію стадіону ЦСКА планують завершити до кінця 2018 року.

У майбутньому передбачається також зведення VIP-лож з туалетами і рестораном, телевізійної студії, медіа-трибуни, виготовлення нових прожекторів і табло. План подальшого оновлення армійського стадіону включає заміну дренажної системи, монтаж системи обігріву поля та автоматичного поливу газону.

Повідомляється, що у 2016 році на всю реконструкцію стадіону ЦСКА Міноборони планувало виділити більш ніж 70 мільйонів гривень.

Нагадаємо, сьогодні ми писали, що до кінця року розпочнеться відновлення важливого елементу транспортної інфраструктури столиці — Шулявського шляхопроводу.