Міноборони збудує 91 житловий комплекс для військових-контрактників
facebook.com/generalpoltorak

Міноборони збудує 91 житловий комплекс для військових-контрактників

В Міністерстві оборони України для військовослужбовців, які проходять службу за контрактом, планують побудувати 91 житловий комплекс з казармами поліпшеного планування на близько 11 тисяч ліжко-місць. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Міноборони. 

Про плани щодо будівництва нового житла для контрактників сьогодні, 2 листопада, розповів на брифінгу начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ полковник Олег Галушко.

Він зазначив, що з держбюджету на 2017 рік Міністерству оборони було виділено 1 млрд гривень на зведення житлових комплексів для військовослужбовців-контрактників. За його словами, план будівництва казарм поліпшеного планування для військовослужбовців у вересні затвердив міністр оборони Степан Полторак.

«Планом передбачено будівництво 91 житлового комплексу у 21 області України для розміщення особового складу, тобто близько 11 тисяч ліжко-місць», — повідомив Олег Галушко.

Він додав, що проект бюджету на наступний рік передбачає виділення ще 1,3 млрд грн на будівництво ще 93 таких житлових комплексів. Крім того, Галушко розповів, що у 2017 році Міноборони почало втілювати комплекс заходів, спрямованих на проектування та будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів, відновлення інфраструктури навчально-спортивних баз та лікувально-оздоровчих закладів ЗСУ.