Міноборони з’ясує наявність порушеннь під час закупівель шоломів для ЗСУ

Міноборони розпочало службове розслідування з метою з’ясування інформації щодо якості шоломів «ТОР» та можливих порушень під час закупівель. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

Зазначається, що під час попередніх випробувань шоломів «ТОР» виникли запитання щодо якості поставленої продукції. Наразі постачання шоломів до підрозділів ЗСУ призупинено.

«З метою всебічного об’єктивного розслідування зразки були передані в НДЕКЦ МВС України та призупинено на час розслідування постачання шоломів до підрозділів ЗСУ», — йдеться у повідомленні.

У рамках службового розслідування призначено експертизу щодо якості та ціни представлених шоломів.

«Нині Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України проводить фізико-хімічне експертне дослідження шоломів. Із результатами експертизи будуть ознайомлені усі зацікавлені особи та прийнято правове рішення у рамках чинного законодавства України», — додали в міністерстві.

На сьогодні підприємство «UA.RPA» запустило серійне виробництво кількох моделей шоломів – «ТОР» (загальновійськовий), «ТОР-Д» (десантний) та «ТОР-БТ» (для екіпажів бронемашин).