Міносвіти домовилося з Болгарією спільно розробити нові підручники з болгарської мови
mon.gov.ua

Міносвіти домовилося з Болгарією спільно розробити нові підручники з болгарської мови

Міністерство освіти і науки України працює над новими підручниками, програмами та підвищенням кваліфікації вчителів для усіх шкіл з мовою навчання, що належить до нацменшин. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу МОН.

Про спільну роботу над підручниками домовилися під час зустрічі міністра освіти Лілії Гриневич з болгарським колегою Красіміром Валчевим.

«Ми готові співпрацювати та брати активну участь у розвитку освіти болгарської меншини в Україні, а також сприяти вивченню нашої мови у вашій державі»,- зазначив Красімір Валчев.

Лілія Гриневич відзначила, що Україна завжди відкрита та готова до дружньої співпраці з країнами-сусідами.

«Ми вдячні Болгарії за вашу послідовну підтримку України на всіх рівнях. Ми раді, що маємо таких партнерів. Також хочу підкреслити, що Закон «Про освіту» — це закон нових можливостей, зокрема для болгарської меншини, він дає нам можливості якісно покращити освіту для кожної української дитини»,- додала Лілія Гриневич.

Документ, в якому закріплюється ця співпраця, домовилися підписати найближчим часом в Болгарії.

Зазначається, що міністри також взяли участь у відкритті лінгафонного кабінету в Одеській загальноосвітній школі №31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Обладнання використовуватиметься як для занять з болгарської мови, так й з інших іноземних мов.

mon.gov.ua

Нагадаємо, що 28 вересня в Україні набув чинності закон «Про освіту». Закон визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова, але відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або кілька дисциплін на двох і більше мовах.