Миронівський хлібопродукт побудує біогазовий завод у Вінницькій області за кошти ЄБРР

ЄБРР розгляне питання про виділення МХП кредиту на € 25 млн на будівництво біогазового заводу потужністю 10 МВт у Вінницькій області. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Національний промисловий портал.

«Європейський банк реконструкції і розвитку може видати агрохолдингу Миронівський хлібопродукт бізнесмена Юрія Косюка кредит на €25 млн на будівництво біогазового заводу потужністю 10 МВт у Вінницькій області», — повідомляє прес-служба банку.

Відповідне рішення рада директорів ЄБРР ухвалить 29 листопада.

Проект сприятиме підтримці стратегії МХП щодо підвищення енергоефективності та покращення екологічного впливу на навколишнє середовище. В результаті будівництва біогазового заводу очікується скорочення викидів парникових газів в обсязі еквівалентному 85,5 тис. т вуглекислого газу в рік.

Загальна вартість проекту оцінюється в €27 млн.

Передбачається, що для виробництва біогазу завод використовуватиме відходи існуючих об’єктів птахівництва в Вінницькій області. Отримане паливо керівництво агрохолдингу планує використовувати як альтернативне джерело енергії.

МХП – вертикально інтегрована компанія, що займає до 55% українського ринку курятини. Земельний банк МХП становить близько 370 тис. га.