Між Володимиром Путіним і Петром Порошенко існує особиста ворожнеча.

Між Володимиром Путіним і Петром Порошенко існує особиста ворожнеча. Даний факт для європейських журналістів оприлюднив Курт Волкер, представник Держдепартаменту США, під час відеобріфінга з Брюсселя. Представник Держдепартаменту США зазначив, що штати не підтримують жодного з кандидатів у президенти України.

«Ми дотримуємося принципів міцних демократичних інститутів, реформи про боротьбу з корупцією та безпекою, а також відновлення Україною її територіальної цілісності та суверенітету. Ми виступаємо саме за це, і відкрито говоримо це всім кандидатам», – зазначив Волкер.

На думку спецпредставника, ворожнеча між президентом Путіним і президентом Порошенко має на меті особистісний характер. Російський президент «чекає на зміни в Україні”, вважає Волкер. Хоча він не впевнений, що Росія підтримує якогось певного кандидата.

Слід згадати нещодавню відмову Путіна на спроби Порошенка поговорити по телефону, через небажання брати участь у його виборчій кампанії. Наприкінці 2018 року Порошенко знову звернувся до Путіна.