Мобільний оператор «Vodafone Україна» відновив зв’язок на окупованій Луганщині, - ЗМІ
flickr.com/markusspiske

Мобільний оператор «Vodafone Україна» відновив зв’язок на окупованій Луганщині, — ЗМІ

На непідконтрольній Україні території Луганської області компанії «Vodafone Україна» вдалося відновити зв’язок. Про це повідомляє видання «Українські новини», посилаючись на отриману інформацію від Вікторії Рубан, яка очолює відділ у зв’язках з громадськістю підприємства.

Вікторія Рубан зазначила, що ремонтні роботи вже завершено.

«У Луганську й області зв’язок відновлений. У Донецьку мережа «не піднімається». Причина невідома», — сказала представниця «Vodafone Україна».

Рубан припустила, що в Донецьку вихід мережі з ладу могло спричинити знеструмлення або неполадки на устаткуванні.

11-го січня на всій території так званої «ЛНР» припинилося обслуговування абонентів українського оператора. Згідно з повідомленнями, це було спричинено обривом оптоволоконного кабелю в районі села Оленівка сусідньої «ДНР».

Оператор попросив надати доступ ремонтним бригадам на тимчасово не підконтрольні Україні території для робіт з відновлення зв’язку.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, станом на 16 січня з українського боку було виконано всі процедури щодо відновлення пошкодженого обладнання. Крім того, було надано необхідні гарантії безпеки їх проведення.

У середу, 17 січня, за сприяння ОБСЄ вогонь було припинено на два дні. Компанія планувала завершити відновлення зв’язку на окупованому Донбасі 18-го січня.