Мотор Січ презентувала у Запоріжжі перший український гелікоптер "Надія"
www.zoda.gov.ua

Мотор Січ презентувала у Запоріжжі перший український гелікоптер «Надія»

Сьогодні, 19 серпня, на аеродромі «Мокра» у Запоріжжі стартував відкритий Чемпіонат України з вертолітного спорту. У форматі даної події АТ «Мотор Січ» презентувало перший український гелікоптер під назвою «Надія». Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на прес-службу Запорізької ОДА.
Вертоліт представив президент «Мотор Січі», народний депутат України В’ячеслав Богуслаєв. За його словами, на сворення першого українського гелікоптера знадобилося 10 років.
«Сьогодні ви стоїте перед першим українським вертольотом, ми дали йому назву «Надія». Це наша надія на розвиток країни, на розвиток високих технологій. І наша надія, що цей вертоліт буде мати багато модифікацій: і для патрулювання доріг, і для моніторингу трубопроводів і газопроводів, і для оборонних цілей, і для сільського господарства, і для пасажирів. В Україні сьогодні покладено старт нової індустрії,» — відзначив В’ячеслав Богуслаєв.
АТ «Мотор Січ» виробляє авіадвигуни і газотурбінні установки. Продукція підприємства використовується на літаках і вертольотах у 120 країнах світу.