МОЗ достроково розірвало контракт з Катериною Амосовою
5.ua

МОЗ достроково розірвало контракт з Катериною Амосовою

Комісія Міністерства охорони здоров’я рекомендує розірвати контракт з ректором Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця Катериною Амосовою. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на сайт Міністерства охорони здоров’я України. 

30 березня після публічного розгляду звіту ректора Національного медичного університету Катерини Амосової, комісія МОЗ України одноголосним рішенням визнала роботу ректора НМУ у 2017 році незадовільною та рекомендувала Міністерству достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою у зв’язку із невиконанням умов контракту.

«На підставі рекомендацій комісії та низки листів Державної аудиторської служби, Державної фінансової інспекції, Державної казначейської служби щодо невиконання НМУ вимог контролюючих органів, МОЗ України прийняло рішення достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою. Зокрема, станом на березень 2018 року залишилися невиконаними 12 пунктів вимог ДФІ, за результатами виявлених ревізією порушень», — сказано у повідомленні.

20 лютого МОЗ відсторонило Катерину Амосову від виконання обов’язків ректора через зрив ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів 3-го курсу.

Відповідний наказ було підписано 30 березня 2018 року за №14-О. Відповідно до наказу, Катерину Амосову має бути звільнено з посади 16 квітня 2018 року.

Нагадаємо, 26 лютого 2018 року колектив та студенти Національного медичного університету імені Богомольця оголосили безстроковий страйк через «незаконне втручання керівництва МОЗ в незалежність та самоврядування НМУ».