МОЗ просить правоохоронців перевірити «ОХМАТДИТ»
Укрінформ

МОЗ просить правоохоронців перевірити «ОХМАТДИТ»

Міністерство охорони здоров’я України звернулося до правоохоронних органів з проханням перевірити факти порушень у лікарні «ОХМАТДИТ». Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОЗ.

«Лист до Національної поліції, Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури надіслали сьогодні, 19 червня. МОЗ України закликає відповідні органи провести перевірку можливих протиправних дій співробітників НДСЛ «ОХМАТДИТ» та вжити необхідних заходів», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, підставою для такого звернення стали результати внутрішньої перевірки лікарні і факти, оприлюднені у ЗМІ.

Зокрема, міністерство закликає правоохоронні органи перевірити отримання неправомірної вигоди службовою особою «ОХМАТДИТу», зловживання службовим становищем та інші правопорушення.

У листі до правоохоронців, що оприлюднений МОЗ, йдеться про те, що згідно з інформацією в ЗМІ, батьків пацієнтів змушували купувати дороговартісні препарати, які були в наявності на складах лікарні. Зазначається, що це підтверджується результатами внутрішньої перевірки НДСЛ «Охматдит».

Крім того, на сайті «Української правди» опубліковано колонку Олександри Устінової з Центру протидії корупції, яка писала про хабар у 5 тисяч доларів, який вимагав лікар, щоб влаштувати дитину на лікування.