МОЗ створить нове відомство для закупівлі ліків
flickr.com/7780925@N04

МОЗ створить нове відомство для закупівлі ліків

Міністерство охорони здоров’я України планує зареєструвати Національне агентство з закупівлі лікарських засобів до кінця вересня, повідомляє Інтерфакс-Україна. 

Згідно з розпорядженням КМУ про затвердження плану заходів із реалізації Концепції реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів, міністерство планує розробити проект наказу про створення агентства, зареєструвати його як юридичну особу та затвердити основні статутні документи до кінця третього кварталу 2017 року.

В рамках реалізації першого етапу концепції протягом другого півріччя відомство також планує підготувати регламент роботи діяльності агентства, сформувати механізм призначення його керівника та вибору членів ради спостерігачів. Набір і підготовка персоналу та відкритий конкурс на посаду керівника має завершитися до кінця року.

Також у другому півріччі 2017 року планують забезпечити Нацагентство необхідними матеріальними ресурсами. До кінця року планується реалізувати пілотний проект публічних закупівель лікарських засобів і виробів медичного призначення для закладів, підпорядкованих НАМН України.

Нагадаємо, 23 серпня Кабмін затвердив Концепцію реформування механізмів публічних закупівель лікзасобів, яка передбачає створення Національного закупівельного агентства.