На Черкащині третій тиждень гасять пожежу на торфовищах
ck.dsns.gov.ua

На Черкащині третій тиждень гасять пожежу на торфовищах

На Черкащині, у районі селища Ірдинь, уже третій тиждень рятувальники намагаються ліквідувати пожежу на торфовищах. Наразі вдалося погасити вогонь на 40 га. За даними прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області, пожежа торфу та сухої рослинності в адміністративних межах Білозірської об’єднаної територіальної громади на площі 51 га розпочалася ще 17 вересня.

«Станом на 10:00 8 жовтня спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС та інших служб вдалося ліквідувати пожежу на площі вже 44 га. Залишаються горіти і тліти осередки торфу на площі 7 га», — заявив речник управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко в ефірі «112 Україна».

За його словами, площа загорання набула такого обсягу через значну посуху та відсутність води у меліоративних каналах. Завданням рятувальників було відновлення водопостачання в цих каналах.

«На сьогодні вдалося відновити рівень води, який був, що одразу вплинуло на ситуацію. За нашими прогнозами, через 2-3 дні ми зможемо доповісти про ліквідацію пожежі», — додав Проценко.

За інформацією рятувальників, потерпілих унаслідок пожежі немає. На місці події постійно чергують медики, за весь час ліквідації пожежі за медичною допомогою ніхто не звертався.