На Чернігівщині СБУ затримала депутата на збуті фальшивої валюти

Поліція спільно з працівниками СБУ припинила злочинну діяльність, пов’язану з торгівлею підробною валютою. Виявлено, що у цій справі фігурує депутат Прилуцької районної ради. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Служби безпеки України.

Депутата затримали під час того, як він намагався реалізувати 200 фальшивих доларів та 500 євро за половину їх вартості в гривнях.

Авто затримано обшукали. Під час обшуків вилучили 6,7 тисячі підробних доларів.

«Підробки виготовлені надзвичайно якісно і мають всі ознаки справжніх банкнот, включаючи відповідні ступені захисту», — зазначили у відомстві.

ssu.gov.ua

За попередніми даними, фальшиві купюри контрабандно переправлялися в Україну через країну-агресора. Вилучені гроші відправили на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 199 Кримінального кодексу України (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї).

Вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу. Тривають слідчо-оперативні дії.

Нещодавно Маin.in.uа повідомляли про те, що у Запоріжжі затримали трьох зловмисників, що виготовляли фальшиві українські банкноти.